Blog Page

Mužstvo

Vinícius v módu matadora. Brazilec kraluje ofenzivním statistikám Los Blancos

Vinícius Júnior v sezóně 2023/24 vstřelil gól v průměru jednou za 129 minut. Pokud k tomu připočítáme i asistence, pak se aktivně zapojí do gólové akce v průměru jednou za
La Liga

Hráči Realu dnes dostali volno. Přípravu na Cádiz zahájí ve čtvrtek

Výprava Los Blancos opustila Mnichov krátce po jedné hodině ráno a po dvouhodinovém letu přistála na letišti Barajas v Madridu přesně ve 3:13. Klub již potvrdil, že trenéři dali hráčům na
Mužstvo

The Athletic: Andriy Lunin blízko prodloužení smlouvy

Guillermo Rai a Mario Cortegana ze serveru The Athletic uvádějí, že Andriy Lunin je blízko podpisu nové smlouvy, kterou by měl prodloužit do roku 2028. Stávající kontrakt v Realu ukrajinskému gólmanovi
Liga mistrů

Ancelotti: Bayern udeřil v momentu, kdy jsem myslel, že hru kontrolujeme

Carlo Ancelotti po utkání v tiskovém středisku v Allianz Areně odpovídal na dotazy novinářů. Ocenil velkou kvalitu Bayernu Mnichov a přiznal, že od svého mužstva neviděl to nejlepší, čeho je schopno. [ABC]
Liga mistrů

Kane: Netuším, co mi Bellingham říkal při penaltě. Sezónu můžeme zachránit v Lize mistrů

Harry Kane se včera zapsal do střelecké listiny. Na začátku druhé půle proměnil penaltu, kterou poslal Bayern Mnichov do vedení. Nakonec to ale nestačilo a oba týmy půjdou do madridské
Liga mistrů

Dnešní tisk: Vinícius přiblížil finále. Rozhodne se na Bernabéu

Španělský tisk reaguje na včerejší remízu Realu 2:2 v Mnichově. Podle deníku MARCA Vini dvěma góly přiblížil Los Blanco finále. Noviny vyzdvihují přínos brazilského hráče, který vstřelil už 21 branek. MARCA
La Liga

Kroos: Geniální přihrávka? Zas tak zvláštní nebyla, velkou práci odvedl Vini

Toni Kroos v utkání proti Bayernu zase ukázal svoji genialitu. Díky němu a jeho dominanci ve středu pole dokázal Real Madrid otupit úvodní tlak Mnichova. Geniálně načasovanou přihrávkou asistoval u vedoucího
Liga mistrů

Rodrygo: Na Bernabéu je vše otevřené. Před našimi fanoušky do toho dáme všechno

Rodrygo byl u klíčové akce ve druhém poločase zápasu mezi Bayernem a Realem. V 83. minutě byla po faulu na něj odpískaná penalta, kterou proměnil Vinícius. Co řekl Rodrygo pro Real
Liga mistrů

Tchouaméni: Je dobré, že odveta je na Bernabéu. Je v našich silách dostat se do

Real Madrid remizoval si z Mnichova odvezl remízu 2:2. Pro Real Madrid TV zhodnotil utkání Aurélien Tchouaméni, který zápas začal jako defenzivní záložník a končil na stoperu. „Chtěli jsme tento zápas
La Liga

Ancelotti: Bayern dnes ukázal svoji nejlepší verzi, my nikoliv

Carlo Ancelotti byl spokojen s remízou z Mnichova, méně už ale s předvedenou hrou. „Myslm, že jsme ze sebe neukázali to nejlepší. Máme čas to předvést příští středu,“ řekl po skončení zápasu pro